Arty
Smash Lord
Brawl Singles
24 man Bracket / 34 Entrants
1. Ally
2. Lain / /
3. Arty /
4. Quik
5. Kain
5. Hunger
7. Nappy
7. YoshQ
9. Fatboy
9. KenniSpam :shiek:
9. Wafles /
9. Sago
13. Grimace
13. DLA
13. Ook
13. Fade / /
17. Awal
17. Scythe /
17. Swany /
17. Akashi
17. Breezy
17. Koose
17. Aerox
17. Meneil
Bracket
Pool Cutoff
25. Kappy
25. Buuda
25. SpongeJordan
25. Jahordan
25. Moozle
25. RedRyu /
25. Ewok
25. Zwarm /
33. Loki
33. Dietz
Brawl Doubles
16 Teams
1. Ally & Lain (Grimace + Hunger)
2. AllyAlly (Ally + T.A.I.N.)
3. Quik & Arty (Quik + Arty)
4. Fitchburg Felons (Fatboy + Sago)
5. 44% (Nappy + Breezy)
5. Quack and Arfy (Akashi + Meneil)
7. Cape **** (YoshQ + Bo x7)
7. DGPS (Fade + Ewok)
9. 39 Ledge Grabs (Lain + Cosmo)
9. Team Jordan (Aerox + Jahordan)
9. 7Fo + Ook (7Fo + Ook)
9. Zkrubs (Kappy + Zwarm)
13. Chaotic Breakfast (Wafles + Loki)
13. Team Brutality (DLA + Kain)
13. *** It (Garabon + Fargo)
13. Kids From Waukusha has the balls (SpongeJordan + RedRyu)
Bracket
Melee Singles
16 Man Bracket / Pools were not Saved
1. Kels
2. Cosmo
3. Tink
4. 18Spikes
5. Scythe / /
5. Rat
7. Hunger /
7. Ray Chun :shiek:
9. Chris
9. Lain /
9. Vro
9. Quaz
13. Mundungu
13. John9Blue /
13. Phil
13. The Dark Comedian
Melee Doubles
8 Teams
1. Team Win (Kels + Tink)
2. Professional Thrill Seekers (Cosmo + Gary)
3. Nicotine Please (Rat + Vro)
4. Chipotleway (Scythe + Quik)
5. 7 Layer Rave Cake (18Spikes + Sago)
5. Ray Chun Sukz (Chris + TDC)
7. Team Deesiel (John4Blue + Lain)
7. I.W. (RayChun + Mundungu)
Bracket
Brawl Low Tier Doubles
13 Teams
1. Where's the Beef? (Ally + Fatboy)
2. Metroid Kingdom (Bo x7 + Sago)
3. Ike & **** (Akashi + Meneil)
4. Where the White Womenz @ (Nappy + Breezy)
5. Falcon Sparta Kicks (DLA + YoshQ)
5. Tiger Snooze Tweakers (Hunger + Fade)
7. Purple Drank (KenniSpam + Buuda)
7. Team Manly (Loki + Ook)
9. The Bill's Right Here (Grimace + Swany)
9. Arty and the Pokemon Party (Wafles + Arty)
9. Hyrule Team Combo (SpongeJordan + RedRyu)
9. We don't need no ****ing Name (Awal + Moozle)
13. Zkrubs (Kappy + Zwarm)
Bracket
SC4
1. DevilDigimon
2. Cosmo
3. Roger
4. Wafles
Naruto Rev 3
1. Ds
2. DK
3. Jonathan
4. Fatboy
5. Grimace
5. RedRyu
7. DevilDigimon
7. Roger
This was an awesome tournament!!!
Hope everyone enjoyed themselves!!
Hopefully everyone makes it to next month's event 2/20/10 - 2/21/10 M.A.S. Angry Shinobi Circus!!!
http://www.smashboards.com/showthread.php?t=252368
GET HYPE!!!
24 man Bracket / 34 Entrants
1. Ally
2. Lain / /
3. Arty /
4. Quik
5. Kain
5. Hunger
7. Nappy
7. YoshQ
9. Fatboy
9. KenniSpam :shiek:
9. Wafles /
9. Sago
13. Grimace
13. DLA
13. Ook
13. Fade / /
17. Awal
17. Scythe /
17. Swany /
17. Akashi
17. Breezy
17. Koose
17. Aerox
17. Meneil
Bracket
Pool Cutoff
25. Kappy
25. Buuda
25. SpongeJordan
25. Jahordan
25. Moozle
25. RedRyu /
25. Ewok
25. Zwarm /
33. Loki
33. Dietz
Brawl Doubles
16 Teams
1. Ally & Lain (Grimace + Hunger)
2. AllyAlly (Ally + T.A.I.N.)
3. Quik & Arty (Quik + Arty)
4. Fitchburg Felons (Fatboy + Sago)
5. 44% (Nappy + Breezy)
5. Quack and Arfy (Akashi + Meneil)
7. Cape **** (YoshQ + Bo x7)
7. DGPS (Fade + Ewok)
9. 39 Ledge Grabs (Lain + Cosmo)
9. Team Jordan (Aerox + Jahordan)
9. 7Fo + Ook (7Fo + Ook)
9. Zkrubs (Kappy + Zwarm)
13. Chaotic Breakfast (Wafles + Loki)
13. Team Brutality (DLA + Kain)
13. *** It (Garabon + Fargo)
13. Kids From Waukusha has the balls (SpongeJordan + RedRyu)
Bracket
Melee Singles
16 Man Bracket / Pools were not Saved
1. Kels
2. Cosmo
3. Tink
4. 18Spikes
5. Scythe / /
5. Rat
7. Hunger /
7. Ray Chun :shiek:
9. Chris
9. Lain /
9. Vro
9. Quaz
13. Mundungu
13. John9Blue /
13. Phil
13. The Dark Comedian
Melee Doubles
8 Teams
1. Team Win (Kels + Tink)
2. Professional Thrill Seekers (Cosmo + Gary)
3. Nicotine Please (Rat + Vro)
4. Chipotleway (Scythe + Quik)
5. 7 Layer Rave Cake (18Spikes + Sago)
5. Ray Chun Sukz (Chris + TDC)
7. Team Deesiel (John4Blue + Lain)
7. I.W. (RayChun + Mundungu)
Bracket
Brawl Low Tier Doubles
13 Teams
1. Where's the Beef? (Ally + Fatboy)
2. Metroid Kingdom (Bo x7 + Sago)
3. Ike & **** (Akashi + Meneil)
4. Where the White Womenz @ (Nappy + Breezy)
5. Falcon Sparta Kicks (DLA + YoshQ)
5. Tiger Snooze Tweakers (Hunger + Fade)
7. Purple Drank (KenniSpam + Buuda)
7. Team Manly (Loki + Ook)
9. The Bill's Right Here (Grimace + Swany)
9. Arty and the Pokemon Party (Wafles + Arty)
9. Hyrule Team Combo (SpongeJordan + RedRyu)
9. We don't need no ****ing Name (Awal + Moozle)
13. Zkrubs (Kappy + Zwarm)
Bracket
SC4
1. DevilDigimon
2. Cosmo
3. Roger
4. Wafles
Naruto Rev 3
1. Ds
2. DK
3. Jonathan
4. Fatboy
5. Grimace
5. RedRyu
7. DevilDigimon
7. Roger
This was an awesome tournament!!!
Hope everyone enjoyed themselves!!
Hopefully everyone makes it to next month's event 2/20/10 - 2/21/10 M.A.S. Angry Shinobi Circus!!!
http://www.smashboards.com/showthread.php?t=252368
GET HYPE!!!